Menu

Communicatie als bindkracht

Tien communicatie-uitdagingen voor een sterke democratie en een warme samenleving

door Eric Goubin

Prijs
30,-
Deze prijs is incl. btw, excl. verzendingskosten bpost.

Samenvatting

Deze publicatie richt zich tot beleids- en communicatiemensen die actief zijn bij de overheid en socialprofitsector. Zij goochelen dagelijks met stukjes inkomende en uitgaande informatie, online en offline. Dat doen ze via hun eigen kanalen, op sociale media en in de pers. In crisistijden is dat des te spannender. Want het is druk druk druk.

Ad hoc 'dingen doen' in communicatie gaat meestal alle kanten op en raakt dus nergens. Zetten we wel in op communicatie die er echt toe doet: communicatie die de democratie versterkt en verbindend werkt? De auteur inspireert met tien uitdagingen: hoe kan je de bindkracht van communicatie inzetten voor een warme samenleving?

=> In samenwerking met Kortom vzw.

Als je dit boek 'met abonnement' aankoopt, ontvang je automatisch ook de volgende publicaties die Kortom vzw uitgeeft in samenwerking met Politeia. In 2023 verschijnt er binnen deze reeks nog een boek over infobladen (auteur: Kortom vzw) en een over videoskills (auteur: I Like Media).

Vragen over deze reeks? Mail de uitgever. 
Je wilt je abonnement opzeggen? Mail de klantendienst.

 

Over de auteur(s)

EG

Eric Goubin

Eric Goubin is wetenschappelijk medewerker bij Kortom en onderzoeker en docent bij de hogeschool Thomas More. Hij studeerde communicatiewetenschappen en politieke wetenschappen (Vrije Universiteit Brussel). Hij startte zijn loopbaan in de journalistiek en bij het communicatiebureau MIOS. Sinds begin jaren negentig is hij verbonden aan Thomas More, eerst als docent en opleidingshoofd, later als onderzoeker en onderzoeksverantwoordelijke. Hij richtte er het expertisecentrum Memori op. In 2000 stond hij mee aan de wieg van Kortom, de vereniging voor overheidscommunicatie. Eric Goubin realiseerde reeds tal van projecten, publicaties en vormingen rond communicatiebeleid, innovatie en sociale inclusie.

Meer info

Productspecificaties

Auteur(s): Eric Goubin
ISBN (print): 9782509042552
Verschijningsdatum: 2023-03-27
Aantal pagina’s: 164
Type Vastbladig boek

Ook interessant

Communicatie & informatie

Informatie zoeken, gebruiken en beoordelen: informatievaardigheden en soorten informatiebronnen

Bestel

Communicatie & informatie

Fondsen werven is geen kinderspel

Jos Huypens

Bestel

Communicatie & informatie

Met elkaar spreken is (geen) kinderspel

Jos Huypens

Bestel

Communicatie & informatie

Inleiding in de sector van bibliotheken en documentatiecentra (deel 1)

Bestel

Communicatie & informatie

Digitaal informatie beheren en archiveren: digitaal werken

Bestel

Communicatie & informatie

Hopende U hiermede voldoende geïnformeerd te hebben

Katrien Janssens
Farida Barki

Bestel